Menu strony

Uwielbiasz meble wytworzone z naturalnego drewna

Od bardzo dawna nosisz się z zamiarem nabycia takich, lecz przeraża Cię możliwość zagnieżdżania się w nich szkodników. Nie masz pojęcia, w jaki sposób mógłbyś z nimi walczyć. Nie obawiaj się, są na nie skuteczne sposoby.


Żyjące w naszej strefie klimatycznej szkodniki to bardzo często spuszczel pospolity i kołatek domowy.
internecie


Spuszczel pospolity preferuje miejsca ciepłe i bardzo dobrze nasłonecznione, kołatek domowy woli drewno bardziej wilgotne, z tego powodu bytuje w piwnicach i na podłogach. Oba gatunki potrafią doprowadzić do naprawdę dużych uszkodzeń w naszych meble (polecamy konsola stolik). To z tej przyczyny musimy prędko przeciwdziałać, gdy tylko dostrzeżemy pierwsze zmiany. Na szczęście zwalczanie szkodników drewna wcale nie jest takie skomplikowane. Głównie należałoby zaznaczyć, iż, aby pozbyć się szkodników żyjących w naszych drewnianych meblach wystarczy zastosowanie gazowych insektycydów, lub jeżeli ktoś woli płynnych pestycydów. Doskonałym sposobem na zwalczanie szkodników drewna jest także jedna z najbardziej nowoczesnych metod - przez mikrofale. Na czym ona się opiera? To proste - drewno podgrzewa się do wysokiej temperatury (55 - 60 stopni Celsjusza), a mali niszczyciele drewna umierają na skutek hipertermii. Ten ekologiczny pomysł na zwalczanie szkodników drewna stał się współcześnie hitem i co najważniejsze, daje naprawdę bardzo dobre rezultaty.
Jeśli więc i Ty uwielbiasz otaczać się drewnianymi meblami, lecz do tej pory obawiałeś się szkodników w nich bytujących, teraz nie musisz się już bać.http://www.e-specjalista.net.pl/pl/c/Drzwi-Pol-Skone/10 (drzwi Pol-Skone)Odważnie możesz je kupić, a ze szkodnikami, jeżeli tylko zaczną się pokazywać na pewno momentalnie i na dłuższy czas dasz sobie radę.
2020/03/02