Menu strony

Na ryby do Skandynawii - niezapomniany urlop

Bestsellerowe powieści kryminalne to tylko jeden z wielu mocnych stron nadbałtyckiego skandynawskiego sąsiada. Szwecja naszym rybakom pokazała się jako cudowne miejsce na...
wyprawy wędkarskie (polecamy szczególnie na ). Obfite łowiska czekają w zatokach, rzekach i jeziorach. Kłusownictwo tam w zasadzie nie istnieje, a okolice wędkarskie nie są zaśmiecane.

Inni czytali też

Decyduj się na stosowanie w swojej firmie nowoczesnych rozwiązań, aby podnieść wydajność jej pracy oraz zyski

Outsourcing
W wypadku zarządzania pracą przedsiębiorstwa istotną sprawą jest znalezienie rozwiązań optymalnych dla efektywnej oraz wydajnej pracy oraz podniesienia zysków inwestycji. Kwestią nadrzędną jest zmniejszenie kosztów, jakich można uniknąć bez straty dla zakładu, jak również przyjęcie do pracy doświadczonych specjalistów, którzy zajmą się rozwojem firmy.


Poza tym cztery największe jeziora krainy – Hjälmaren, Vättern, Storsjön i Vänern nie są objęte nakazem wykupienia licencji. Turystyka wędkarska to jest hobby! A na jakie zdobycze możemy natrafić w tym edenie dla wędkarzy?

W szwedzkich jeziorach prym wiedzie szczupak. Jest go zdecydowanie więcej, niż w naszym kraju, a na dodatek regularniej dają się złapać spore okazy. Ostrzegam, że możecie się mocno zdziwić, gdy na haczyku ujrzycie ponad dziesięciokilogramową rybę! Pora na szczupaka ciągnie się przez cały rok, bo w miesiącach zimowych da się go wyławiać z przerębli. Inne gatunki często tu wyławianie to sandacz, troć, łosoś, pstrąg i okoń. Szczególnie ten ostatni w tym kraju osiąga imponujące wymiary. To, co w naszym kraju zwykle jest rekordem, w skandynawskiej krainie często okazuje się powszechnym wynikiem.

Najlepsze łowiska w Szwecji to jeziora Yxern (południe), Nedre Dalälven, Vänern, Vättern, rzeki Torneälven, Kaitumälven i Byskeälven i Zatoka Hanö. To w te miejsca organizowane są zwykle wyjazdy wędkarskie. Piszę tu o grupowych lub indywidualnych wycieczkach na ryby z zewem przygody, tworzonych przez dobre biura podróży. Takie propozycje da się znaleźć w sporej liczbie w Internecie.

Niezbędny jest Ci link do artykułu (http://www.touchofart.eu/galeria/Rafal-Olbinski/)? Nie zamartwiaj się. W naszym nowym tekście znajdziesz wszystko, czego szukasz. Zapraszamy!

W cenie pakietu dostajemy zazwyczaj licencje na połów, przewóz promem lub samolotem, instruktora lub przewodnika i szczegółowe mapy szwedzkich stron.

Proponujemy własnoręcznie poserfować w Internecie, by wybrać dobre warunki i ceny takich imprez.

Czy po przestudiowaniu tego tematu posiadasz wątpliwości? Jeśli tak, to kliknij tu i poznaj więcej detali (https://www.maxy.pl/pol_m_KATEGORIE_Zwierzeta-182.html) w odniesieniu do przedstawianej tematyki.

Możę się okazać, że nasza następna wycieczka na ryby stanie się połowem życia!
2020/05/11