Menu strony

Jakie miejsca można polecić na krótki urlop podczas naszych zimowych miesięcy

http://www.eccotravel.eu/tajlandia/ Szukając inspiracji na wyjazd w wakacje coraz więcej osób kieruje się w kierunku egzotycznych krajów. Wynika to z paru rzeczy. Przede wszystkim ludzie zarabiają coraz więcej, a tym samym mają okazję na pojechanie gdzieś dalej. Oprócz tego turystyczne propozycje wielu krajów są zimową porą, kiedy w naszym kraju panują po prostu mrozy. A w krajach azjatyckich czy afrykańskich w tym czasie jest upalnie i są wyśmienite warunki do wypoczynku. Na przykład coraz większą popularnością pośród klientów biur podróży cieszą się wakacje Dubaj. Kraj ten znany był do niedawna tylko z wydobycia ropy, lecz w pewnym momencie postanowiono postawić w nim na turystykę. I to turystykę z prawdziwego zdarzenia, dla klientów którzy mają sprecyzowane wymagania i są w stanie za nie odpowiednio zapłacić . Łącznie z tym, że zostały w Dubaju wybudowane sztuczne wyspy z nowoczesnymi hotelami, i sporo innych atrakcji znanych na cały świat. Lecz Dubaj test również jednym z największych światowych centrów handlu, swoje sklepy tam mają wszystkie liczące się światowe marki.
Dubaj


Na promocyjne wyprzedaże, które organizowane są w pierwszych tygodniach roku przyjeżdża do tego kraju bardzo duża ilość turystów, chcących zakupić coś atrakcyjnego w dobrej cenie, a jednocześnie przyjemnie wypocząć na przepięknych plażach. Równie piękne plaże ma kolejny kraj odwiedzany bardzo chętnie przez wielu turystów to znaczy Tajlandia. Tajlandia oferuje całkowicie odmienny rodzaj wypoczynku niż Dubaj. Leżąc w innej strefie klimatycznej poszczycić się może wspaniałą przyrodą, nie tylko nad morzem, ale także w głębi lądu.

Inni czytali też

Kąty Rybackie udany plan na rodzinne wakacje nad morzem

Chorągiewki, plaża Niechorze
Kąty Rybackie to nieduża, nadmorska wioska rybacka, mieszcząca się w gminie Rewal. Region ten figuruje w propozycjach krajoznawczych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.


Niewątpliwą atrakcją tego kraju są liczne zabytki, które czasami liczą i parę tysięcy lat. Tajlandia jest również miejscem, jakie odwiedzają spragnieni mocniejszych wrażeń mężczyźni, liczne kluby, dyskoteki i bary zachęcają do całonocnej zabawy (poznaj egzotyczne miejsca). Najlepszypoznaj egzotyczne miejscacieczki jest nasza zima, więc jeśli ktoś chce złapać nieco opalenizny na początku roku, to może tam spokojnie pojechać. Pośród popularnych miejsc na zimowe wyjazdy można także wymienić inne kraje afrykańskie, na przykład Kenię albo RPA.
2019/11/14