Menu strony

Bezkres połonin nad Soliną

Bieszczady. Wielka ilość połonin, mozaika wielu kultur, bieszczadzka muzyka i przede wszystkim bieszczadzkie baśniowe piękno. Chociaż najczęstszym skojarzeniem z polskimi górami są na ogół wysokie wierzchołki Tatr, Bieszczady współcześnie cieszą się ogromnym powodzeniem.

wodospad - Bieszczady
Góry te wspaniale nadają się na trekking dla początkujących wędrowców, przy czym mamy szansę tam odwiedzić wiele ciekawych zakątków.

Zgromadziliśmy tutaj ważne dane, zatem jeżeli masz ochotę dowiedzieć się czegoś jeszcze obejrzyj więcej tu (https://www.sneakers.pl/buty-meskie/new-balance/997.html) naszych witryn.

Bieszczady są także znakomitym celem wakacyjnych wypraw z rowerem górskim. Każdy rowerzysta bez trudu korzystać może z ogromnej ilości dróg asfaltowych, polnych czy ścieżek i stokówek.


Zwiedzając wszelakie zakątki Polski zwykle próbujemy regionalnych potraw. W Bieszczadach, połączenie wielu kultur dało kuchnię smakowitą i zróżnicowaną. Niełatwo więc sobie wyobrazić pobyt bez hreczanyków oraz zalewajki.

Inni czytali też

Bieszczady - doskonały pomysł na spędzenie czasu wolnego dla aktywnych

Tatry
Trudno mówić o Bieszczadach inaczej, niż o miejscu niezwykłym, tajemniczym i totalnie ujmującym swym ekspresyjnym pięknem. Kraina ta jest idealną propozycją dla osób szukających oddechu od codziennego zgiełku i miejsca na niezapomniane wczasy 2014.


Szczególnie warte odwiedzin są miejscowości Solina, Polańczyk i Wetlina. To prawdziwe perełki tej części Polski. Wśród mijanych na ulicach osób, spotkamy najwięcej wędrowców z plecakami, którzy zamiast gwarnych kurortów cenią sobie nastrojowe wieczory z gitarą przy ognisku. I mimo że hotele przyciągają urlopowiczów np. luksusowymi zabiegami SPA, coraz więcej Polaków wykupuje noclegi w domkach letniskowych. I nie powinno to nas dziwić ponieważ Polańczyk domki posiadają masę plusów. Zatrzymać się w nich może większa liczba osób, są komfortowo wyposażone i położone w malowniczych okolicach. Turyści mają tam możliwość rozmaitych form wypoczynku, grillowania oraz wspólnego biesiadowania.

Dobrze jest już teraz rozpocząć poszukiwania sympatycznego miejsca noclegowego. Aby ułatwić sobie zadanie możemy wystukać w wyszukiwarkę internetową hasło np.: domki Solina, a ujrzymy bogatą listę ofert, z których na pewno wybierzemy właściwą - (np. wśród ofert na stronie ).

Warto więc zapomnieć o przyzwyczajeniach, pełnych ludzi kurortach i postawić na polskie góry. Tatry, Karkonosze – wszystkie góry robią wrażenie, lecz jednak tylko w Bieszczadach naładujemy akumulatory na długi czas. Wspaniałe krajobrazy, służący dobremu samopoczuciu klimat, jak również niezwykła atmosfera, to sposób na niezapomniany wypoczynek. Kto wie, może pokochamy ten wspaniały region kulturowy i powrócimy tu za rok?
2020/05/17