Menu strony

Wybieramy upominek dla taty

O dniu matki pamiętają wszyscy. Jest to bardzo popularne święto, o którym głośno w środkach masowego przekazu od dawna. Natomiast dzień ojca dopiero zupełnie niedawno zdobył popularność. W tym kuriozalnym przypadku równouprawnienie zadziałało w drugą stronę. Po wielu latach tatusiowie doczekali się własnego święta.
O ile z matką nie mamy problemu, to wymyślenie podarku dla naszych ojców często bywa dla nas dużym wyzwaniem. Z kobietami jest o wiele prościej. Możemy podarować im wielki pęk róż oraz opakowanie (nasze linki) wyśmienitych pralinek, by je uszczęśliwić. Zawsze dobrze widziane są także kosmetyki, czy rzeczy praktyczne, takie jak akcesoria do kuchni. Co w takim wypadku uczynić z tatą?

Inni czytali też

Jakie dokumenty i sprawy formalne trzeba będzie załatwić w czasie zakupu swojego mieszkania.

rzeczoznawca majątkowy kraków
Podczas zakupu mieszkania nie obejdzie się na pewno się bez konieczności pozałatwiania wielu formalności. Nawet posiadacze gotówki przykładowo będą się musieli pojawić u notariusza, a także bardzo dokładnie sprawdzić stan prawny lokalu, w spółdzielni czy wspólnocie mieszkańców.


prezent dla taty
Wbrew obiegowej opinii, mężczyźni uwielbiają pielęgnować własne ciało. Czasami bywa tak, że mają na tym punkcie małego bzika. Oczywiście przed innymi tego nie wyjawią, ponieważ troszczenie się o wygląd jest postrzegane jako bardzo kobieca cecha. Aczkolwiek, niejeden mężczyzna szczerze będzie się cieszył z żelu pod prysznic, czy kremu nawilżającego. Powinniśmy więc przełamać stereotyp i zafundować naszemu ojcu porządny kosmetyk.

Ale to nie jedyny pomysł na prezent na dzień ojca. Doskonale wiemy, że mężczyźni kochają modne gadżety. Warto porozglądać się wśród nowinek technicznych i kupić mu najnowszy egzemplarz telefonu lub zestaw głośnomówiący do samochodu. Możemy także wybrać tradycyjną drogę i podarować gustowny zegarek, czy stylowy kalendarz. Można także dać naszym ojcom pięknie wykonane szachy. Tym sposobem zaszczepimy w nich miłość do tej szlachetnej gry.
Może to być także doskonały powód, by częściej się z nimi spotykać przy partyjce. Krocząc tym śladem, świetnym prezentem będzie ekskluzywna talia kart. Zaowocuje to z pewnością wieloma spotkaniami towarzyskimi. Kto wie, możliwe, że obudzi się w naszych ojcach zapalony gracz?

Jeśli pragniemy zadbać o sprawność fizyczną naszego taty, dzień ojca to doskonała okazja, aby nakłonić go do aktywności fizycznej. Można sprezentować mu wejściówki na pływalnię albo dać w prezencierakietę do tenisa, czy też niezwykle popularne ostatnio boule.

Jeżeli zainteresował Cię ten post, to odnośnik do witryny (https://wineme.pl/o-subskrypcji-wina) pokieruje Cię do równie ciekawych materiałów. Nie zwlekaj tylko kliknij tutaj!

To doskonała rozrywka, w której udział biorą całe rodziny.
Napisał: S.D.
2020/05/22