Menu strony

Jak nie wydać mnóstwa pieniędzy w czasie organizacji wesela? Czy to realne?

Wiele par chce wyprawić sobie huczne przyjęcie ślubne, na jakim goście będą się bawić przy wyśmienitej orkiestrze oraz siedzieć przy szczodrze zastawionych stolikach.

Ślub
Najlepiej by było, gdyby zostały do tego dołączone jeszcze trunki procentowe z "wyższej półki". Niestety rzeczy finansowe są dla niektórych bardzo znaczącym elementem, nie każdy może sobie przystać na to, aby bez skrupułów wydawać na lewo i prawo ogromne kwoty. Jak więc urządzić powalające wesele wydając mniej?

Czarodziejski dzień jakim jest dzień ślubu jest dla przyszłej Pary Młodej niezwykły. Ma on za zadanie bowiem zainicjować nowe, wspólne egzystowanie. O ile nie fatyguje się firmy zajmującej się przygotowywaniem wesel, praca nad opanowaniem tego wszystkiego jest wybitnie uciążliwa. Trzeba wybrać sporo rzeczy, najpierw salę. Nie musi być to pałac, za którego wynajem zapłacimy majątek. Pamiętajmy, że w nieco skromniejszej restauracji czy na dworze w ogrodzie także da się bawić się wyśmienicie. Nie potrzebujemy także wszelkich rodzajów whisky w trakcie imprezy. Goście uraczeni wódką czy winem także będą nasyceni. Zamiast orkiestry, za którą zapłacimy nawet kilka tysięcy złotych, zatrudnijmy DJ-a, któremu zapłacimy niekiedy parę razy mniej! A teraz najistotniejsza rzecz, na której wydawałoby się, że nie będziemy mogli sporo oszczędzić, a mianowicie ciuchy Państwa Młodych. Tanie suknie ślubne - w ofercie Vaiolett, zdołają kosztować nawet kilkaset złotych, analogicznie garnitury. Będą co rusz oczywiście różniły się materiałem czy też formą skonstruowania. Jeżeli nie chcemy tracić na jakości, a uiścić mniej, możemy także pożyczyć suknie ślubne. Pewne salony mają indywidualne ceny dla poszczególnych sukienek lub też proponują wypożyczenie za połowę ceny.

Szukasz ciekawych informacji? To dobrze, ta strona internetowa nadruk na tkaninach z pewnością Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz na niej wiele niezwykle ciekawych danych.

A co z gośćmi? Nie raz słyszymy albowiem frazes: "Nie mam się w co ubrać na to przyjęcie". Tanie, lecz ładne suknie wieczorowe dla pań lub kostiumy dla mężczyzn odszukamy w wielu marketach, także tych z odzieżą używaną (niekiedy są tam do kupienia rzeczy nowe po niższych cenach).


Inni czytali też

Po czym poznać dobry zespół muzyczny na wesele?

Jaki zespół muzyczny na wesele?
Przychodzi wreszcie TEN dzień, wymarzony, wytęskniony, zaplanowany w każdym szczególe, zwykle jedyny, najszczęśliwszy dzień naszego życia - dzień naszego ślubu! Często przygotowujemy się długo do tegoż wydarzenia, już wiele miesięcy wcześniej rezerwujemy restaurację, zespół muzyczny na wesele, ustalamy wszelakie terminy i szczegóły, zapraszamy bliskich i innych weselników. Budzimy się tego dnia podnieceni, poddajemy wszelkim zabiegom upiększającym , udajemy do kościółka tonącego w kwiatach, w którym zaprzyjaźniony ksiądz odprawia klasyczną ceremonię.

Mnóstwo osób myśli, iż uroczystości weselne to nakład pieniężny rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli jednak troszkę pokombinujemy, jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne przyjęcie bez pobierania kredytu. Zwykły alkohol, tanie suknie ślubne (lub też suknie wieczorowe dla dam), tańsza sala nie zrobią tak wyjątkowego dnia okropnym, powinno się o tym pamiętać.
2020/09/25