Menu strony

Tenisomania?

Trudno zapomnieć, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali sukcesów jednego człowieka mocno rośnie zainteresowanie danym sportem. I tak się właśnie stało na początku minionej dekady, gdy wcześniej zupełnie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła interesować masy ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne strony WWW i tak dalej. Dużo komentatorów zastanawia się, czy też tak się zdarzy w wypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Takie stwierdzenie nie jest wszakże bezpodstawne. Od paru lat na turniejach bryluje uzdolniona dziewczyna z Małopolski - Agnieszka Radwańska. W czasie, kiedy zaczęła zwyciężać, przed TV kibicowało jej coraz więcej rodaków. Niestety, oglądalność była dużo niższa, niż w przypadku wyczynów naszego najlepszego skoczka. Można pokusić się o tezę, że jest to wynik niskiej widowiskowości tej dyscypliny sportowej. Tenis to jednak nie skoki narciarskie, które pasjonują oglądających, bo stanowią miks udowadniania niezwykłej odwagi zawodników i pasjonującej rywalizacji. Liczące po kilka godzin mecze tenisowe potrafią znużyć nawet największych twardzieli.

Inni czytali też

Czy myślałeś kiedyś, żeby skoczyć ze spadochronem? Pragniesz tego, ale się boisz? Nie wiesz jak pokonać strach?

skok ze spadochronem
Skoki ze spadochronem to super zabawa, równocześnie sama myśl o takiego rodzaju skoku potęgują nasze lęki. Nie martw się, to całkiem naturalne uczucia, towarzyszą one nam w każdej sytuacji. To ryzyko jednak jest naprawdę małe, ponieważ dziś wypadki zdarzają się bardzo rzadko. Sprzęt jest sprawniejszy, szczegółowo dopilnowany, wyposażony w automatyczne systemy otwarcia spadochronu. Ponadto, w przypadku skoków w parze ryzyko praktycznie jest minimalne, ale z pewnością obawy nie da się w prosty sposób przegonić.


Lecz szansa na podniesienie popularności tenisa w Polsce jeszcze jest.

Przeróżne informacje zwykle uaktualniają się z dnia na dzień - najnowsza publikacja (http://www.sportwheels.pl/pol_m_Felgi_Aluminiowe_Felgi-aluminiowe-16-3868.html) zawsze się przyda. Mając zamiar się z nią zapoznać, kliknij w poniższy link - tam całość dla Ciebie opisaliśmy.

Miesiąc temu najsilniej mieszkańców Polski zainteresował młodziutki Jerzy Janowicz, który znakomicie się zaprezentował na ważnym turnieju w stolicy Francji. To spowodowało, że sporo ludzi oglądało tenis live w sieci i TV.

Dużo komentatorów tego prestiżowego sportu twierdzi, że młodzieniec posiada tak wielki talent, że z całą pewnością można spodziewać się w przyszłości wielu wygranych. Możliwe, że nareszcie polscy fani tenisa dostaną swojego „Małysza”? (sklepy sportowe -
To się dopiero okaże, a już dziś można zauważyć, że wielu młodych ludzi chodzi na naukę tenisa albo często zmaga się z znajomymi na ogólnodostępnych kortach. W internecie zaś funkcjonuje kilka branżowych witryn, gdzie są dostępne interesujące informacje (polecamy nowe newsy dotyczące tematu: doda plotki wlocie) o tym sporcie. Do Google powinno się wpisać na przykład frazę mecze tenisa na żywo.
2020/05/22