Menu strony
turyści

Gdy marzysz o wspaniałym i pełnym atrakcji urlopie, jedź w Beskid Śląski

Osoby aktywne nie chcą spędzać urlopu przed telewizorem albo opalając się nad wodą, cenią wypoczynek w ruchu, który nie tylko idealnie wpływa na kondycję i stan zdrowia, ale także stwarza okazję, by ujrzeć różnorodne ciekawostki turystyczne.
Zamek Kliczków, Sylwester

Gdzie warto spędzić sylwestra

Mimo, że więc mamy upatrzone miejsce, gdzie chcemy spędzić tę noc, zamówmy nocleg i kupmy zaproszenie już teraz.
Sopocka plaża

Spędź wakacje nad Bałtykiem

Sopocka plaża

Spędź wakacje nad Bałtykiem

Na urlop wyczekujemy z utęsknieniem okrągły rok. Siedząc za biurkiem, marzymy o wspaniałych momentach rozleniwienia.Często widzimy siebie na okazałej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z owocowym koktajlem w ręce. Ta upragniona wizja dodaje nam energii i pomaga doczekać do wymarzonego wyjazdu. Tylko w które miejsce tym razem pojechać?
Agroturystyka na Kaszubach

Wakacje dla Twojego dziecka

Na pewno każdy chciałby, by jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje w ruchu. W sieci można natknąć się na setki propozycji obozów i kolonii, w tym ostatnimi czasy bardzo lubiane wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś interesującego lub doskonalić swoje zdolności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wakacji zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie stanowi świetną wakacyjną rozrywkę.

Wspaniałe ubrania dla motocyklistów

Dla pasjonatów podróży na motorze sprzęt nie stanowi jedynego wydatku. Muszą oni wyposażyć się także w kask i z pewnością we właściwą odzież. Ponadto, jeśli podróżują motorem niezbędne im będą sakwy.
pensjonaty-bieszczady.pl

Studenckie wyjazdy umożliwiają się doskonale bawić i przy tym doskonalić swoje zdolności

Aktualnie już na dobre rozpoczął się czas solidnej nauki przez studentów. Jest to okres wymagający, lecz także powiązany z wieloma fajnymi momentami, jakie dotyczą poznawania nowych osób, uczestniczenia w rozmaitych spotkaniach, czy także imprezach o rozmaitej tematyce. Bardzo dużo uczelni organizuje studentom czas, by dzięki temu posiadać z nimi jak najlepszy kontakt i również by studenci utożsamiali się z uczelnią. Takie wydarzenia pozwalają się świetnie bawić, jak też podnosić zakres swej wiedzy, dlatego że przeważnie mają one na celu zintegrować ludzi, ale również przekazać im pewną wiedzę, jaka będzie owocować w późniejszej edukacji.
Kuba

Czemu warto wybrać się na wczasy na Kubę? Sprawdzamy jedną z najpopularniejszych wysp Ameryki Środkowej.

Kuba to pięknie położona największa wyspa na Morzu Karaibskim. Stolicą wyspy jest Hawana, a największe miasta (oczywiście warte zwiedzenia) to Santiago de Cuba, Santa Clara i legendarne Guantanamo. Jej długa i burzliwa historia oraz specyficzny, słoneczny i suchy klimat, zachęcają do spędzenia tam długiego urlopu w rozpalających rytmach Buena Vista Social Club, a doskonale zachowana kolonialna architektura stanowi jedną z najlepszych atrakcji czekających na turystów.
Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Wyjątkowy czar polskich miasteczek

Ząbkowice Śląskie, Dolny Śląsk

Wyjątkowy czar polskich miasteczek

O udanym urlopie marzymy przez cały rok. Przecież należy nam się zasłużony odpoczynek. A czas wypoczynkowy tuż tuż. Foldery agencji turystycznych pełne są bajkowych zdjęć zagranicznych ośrodków wypoczynkowych. Zanim po raz kolejny wybierzemy wakacje za granicą, pomyślmy o naszym kraju. Może nie trzeba wyruszać aż tak daleko, by zasłużenie spędzić czas?
last minute

W jaki sposób szukać fajnego miejsca na wakacyjny wyjazd? Jak znaleźć ofertę w bardzo dobrej cenie?

Szukanie pomysłu na wyjazd może zająć trochę czasu. Przecież chcemy, aby nasz urlop był udany. Jednak nie wszystkim zajmuje to tyle czasu, jak by się wydawało.
morze

Zatroszczmy się o swoją wygodę - znajdźmy dobry nocleg

Zgadzając się na wakacyjny wyjazd marzymy głównie wypocząć od zwyczajnych problemów i codziennego zmęczenia. Marzymy aby otrzymać okazję chodzenia bez oglądania się na zegarek, długiego przesiadywania po nocy oraz równie dłuższego spania rano. Mimo wszystko żeby to wszystko było realne, nie tylko powinniśmy wyjechać na urlop, lecz jeszcze należy posiadać pewność, iż udało nam się wyszukać motel najwspanialszy na jaki tylko możemy sobie pozwolić.