Menu strony
Dekoracje
aranżacja salonu

Z jakich powodów warto zdecydować się na oryginalne fototapety?

W dzisiejszych czasach Polacy dość często decydują się na zakup interesujących akcesoriów dekoracyjnych, kierując się stworzeniem niebanalnej aranżacji mieszkania. Niektórzy zamawiają poszczególne produkty, tego typu jak wazony lub obrazy, a inni preferują dekorację ścienną. Dość ciekawą propozycją są niewątpliwie fototapety, które wspaniale sprawdzą się w wielu rodzajach wnętrz.
globusy dekoracyjne

Czy namyślaliśmy się, na ile będą u nas pasowały globusy dekoracyjne?

Im większy mamy domek, tym więcej będziemy mieli miejsc, a co się z tym wiąże, tym więcej dekoracji będziemy potrzebować, by móc go naprawdę wspaniale zaprojektować.
dodatki weselne

Dopilnuj detali organizacyjnych, aby wszystko poszło bezproblemowo!

Sakrament małżeństwa to wyjątkowy dzień w życiu pary. Aczkolwiek przygotowanie tego dnia wiąże się z mnóstwem przygotowań. Jak bezproblemowo przejść przez organizację tego wydarzenia?
dekoracje kościoła

Jak dobrać właściwe dekoracje kościoła?

Kościół to najważniejsze miejsce podczas ślubnych. To właśnie w tym miejscu, w świątyni, młoda para przysięga być sobie wierną i żyć w miłości po kres swojego życia. Dlatego warto jest zadbać o odpowiednią oprawę i zdecydować się na naprawdę piękne dekoracje kościoła, by nadać wszystkiemu niezrównanego klimatu. Jak w takim razie dobrać idealne ozdoby?
para młoda w kościele

Ślub katolicki- czyli jak można udekorować wnętrze kościoła

Ślub kościelny jest w Polsce ciągle jedną z najbardziej istotnych ceremonii. W tym dniu wiele młodych par stara się, aby świątynia prezentowała się szczególnie atrakcyjnie. Z reguły jej dekorowaniem trudnią się określone osoby, często na stałe związane z danym kościołem, jednakże jeśli para młoda planuje wprowadzić swojego dekoratora lub zająć się tą kwestią osobiście, nie powinno być z tym większych problemów.
sala weselna

Dekoracje sali weselnej, czyli jak znaleźć cokolwiek dla siebie

Na rynku powstaje coraz to więcej placówek zajmujących się organizacją wesel. Jednym z ich zadań jest upiększenie sali ślubnej, dobór zdatnych materiałów, gadżetów oraz kwiatów. Przyszła para młoda może też całością zająć się sama. Nie jest jednak prosto postawić na jedno rozwiązanie spośród tak wielu pomysłów występujących czy to w katalogach, czy Internecie.
ślub

Czar wesela

Malcy podśmiewają się z tego, nastolatkowie z ostrożnością poczyniają pierwsze kroki, jednak to w wieku około dwudziestu lat dociera do człowieka, że oto odnalazł tę jedną, jedyną, swoją drugą połówkę i to z nią, lub z nim, pragnie spędzić resztę życia. Nadchodzi etap zakochania, zalotów i uśmiechów. Niekiedy, chociaż niezwykle rzadko, ta pierwsza miłość jest tą jedyną. Niektórzy natomiast spędzają wiele lat na szukaniu swojej wymarzonej kobiety czy odpowiedniego faceta. Czasem się udaje, czasami nie.
złoto

Tworzenie ciekawych dekoracji na śluby w Krakowie - komu to zlecić

Tworzenie dekoracji ślubnych cieszy się niezwykle dużą popularnością pośród osób, które przygotowują swoje przyjęcia ślubne. Dzieje się tak dlatego, że współcześni nowożeńcy nie wyobrażają sobie organizacji odpowiedniego ślubu bez pomocy fachowej firmy.
dodatki weselne

Jak odpowiednio się przygotować do uroczystości ślubnej, o czym pamiętać przy wybieraniu dekoracji

Każde wesele to dużo spraw do pozałatwiania, niekiedy rozłożonych nawet na dwa lata. Podstawą oczywiście będzie zarezerwowanie jakiejś sali - i tak naprawdę od tego zależy przede wszystkim termin ślubu. Sala powinna mieć odpowiednią pojemność, tak aby mogli się w niej zmieścić wszyscy zaproszeni goście, warto także sprawdzić, jaka tam będzie obsługa i posiłki, które również mają ogromne znaczenie w czasie całej nowy.

Gotowanie dla każdego - sałatki, koktajle, zupy

Każdy z nas prędzej czy później staje oko w oko z kuchnią i próbuje dać jej radę. Nie ważne jest jakiej jesteśmy płci czy ile lat mamy na karku gdyż cel jest ten sam - przygotować dobrą potrawę. Żaden to wstyd nie umieć pichcić, gdyż wcześniej zawsze nas ktoś z tego wyręczał. Mogła to być opiekuńcza mamusia, pracowita małżonka czy też zakochany w kuchni mąż. Jednak gdy zostajemy sami a nie rozbijamy się za jedzeniem na zamówienie ani za zalewaniem makaronu z przyprawami, który nie wiadomo dlaczego nazywa się zupką chińską, to zostaje własnoręczne gotowanie.
1 2 3