Menu strony
Weekend
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Kajaki nad Pilicą

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. Latem jest wiele okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na łonie natury z rodziną. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Ogród pełen cienia

Weekendowy wyjazd z Warszawy

Po całym tygodniu wytężonej roboty pora na przysługujący, weekendowy wypoczynek. Gdy zanosi się piękna pogoda nie warto pozostać w domu tylko udać się gdziekolwiek na weekendowy wyjazd. Z pewnością o wiele lepiej wypocznie się na łonie natury niż pozostając w mieszkaniu. Agroturystyka mazowieckie ma do zaoferowania dużo interesujących propozycji.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Urlop w Zakopanem? Doskonały pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie ciekawedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać majątku, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
wesele, ślub, młoda para

Życie bez zabawy stałoby się nudne i jałowe. Najistotniejsze to znaleźć czas na rozrywkę i poważne sprawy. Da się to pogodzić

Jakie byłoby trwanie pozbawione imprezy? Bezbarwne, płytkie i bezsensowne. Nawet, podczas gdy jesteśmy pracoholikami i preferujemy długo pracować, to mimo to nie odmówimy sobie chwili relaksu w ciągu rozrywki. Już od małego przecież jesteśmy do tego stworzeni, co więcej, poprzez rozrywkę najwięcej przyswajamy nauki. Jak dorośniemy to już ta zabawa jest inna, w większości wypadków zakrapiana trunkiem, wobec czego nie posiada za bardzo atutów wychowawczych, jednakże jest nieodzowna w normalnym funkcjonowaniu.
jezioro na Mazurach

Noclegi na Warmii i Mazurach, jakie warto sprawdzić, jeśli ktokolwiek wybiera się tam na weekend

W województwie warmińsko mazurskim znajduje się sporo kwater, co nie jest dziwne, gdyż każdego roku przyjeżdża tam dużo turystów, a to jak wiadomo rozwija branżę. Kiedy w takim razie ktokolwiek tam pojedzie w lecie to powinien oczekiwać tego, że wszystko będzie oblegane. Jedynie poza sezonem można liczyć na to, że będzie mniej turystów i że będzie więcej miejsc do wybrania. To również gwarantuje większy komfort. Kwatery w województwie warmińsko mazurskim, jakie opłaca się sprawdzać, jeżeli ktoś wybiera się na Mazury na weekend to zazwyczaj noclegi wyjątkowo cenione.
Podróże z dzieckiem

Długi weekend majowy - okazja na niezapomniany wyjazd

Planując wyjazd na długi weekend majowy 2013 może zaskoczyć nas bogactwo oferowanych propozycji. Nie wolno tylko zapomnieć o wcześniejszym bukowaniu miejsc, z tego względu że okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Bardzo często aktualne są podróże w granicach kraju, ale zdarzają się też wyjazdy za granicę. Wiele par chce także spędzić ten weekend we dwoje. Biura podróży posiadają niekiedy propozycje skierowane właśnie dla takich osób.

Jak sprawić komuś niezapomniany prezent?

Które urodziny utkwiły w naszej pamięci najbardziej? Każdy z nas ma odmienne odczucia związane z ważnymi momentami w życiu, teraz czas zapewnić niezapomniane przeżycia znajomym. A wiadomo, nic tak nie wywołuje adrenaliny jak wyjątkowy prezent, który zostanie w pamięci na wiele lat. W zależności od sytuacji, czy jest to upominek dla żądnego przygód nastolatka, czy może upominek dla małżeństwa z dłuższym stażem, zróbmy taką niespodziankę, która trafi w gust osób, które obchodzą swoje święto.