Menu strony
Stres
dom

Ścieżka do własnościowego lokum prowadzi przez banki i markety budowlane.

Zakup własnegokąta stanowi marzenie prawie wszystkich młodych osób. Niestety dziś droga prowadząca do spełnienia tego planu jest kręta i bardzo wyboista. Dla znakomitej większości jedyną opcją na zdobycie wyczekanego lokum jest hipoteka. Człowiek, który zdecydował się w ten sposób podjąć walkę o swoje mieszkanko musi być przygotowany na wielki labirynt kryteriów i zastrzeżeń.
Spływ kajakowy rzeką Kamienną

Kajaki nad Pilicą

Jeszcze tylko trzy, dwa jeden dzień i tak każdego tygodnia trwa wielkie odliczanie do weekendu. A kiedy zbliża się piątek, można spokojnie zacząć planować, jak spędzić te sobotę i niedzielę wolne od stresu, pracy i codziennych obowiązków. Latem jest wiele okazji by spędzić weekend intensywnie, najlepiej na łonie natury z rodziną. I wcale nie trzeba jechać gdzieś daleko by ten czas dobrze wykorzystać. Korzystną ofertą może być spływ kajakowy.
Psychiatra z pacjentem

Przeżyć spokojnie kurs nauki jazdy

Każdy kierowca musi przez to przebrnąć, bez wyjątków. Dla niektórych stanowi to pozytywne przeżycie, dla innych może zamienić się w dramat spędzający sen z powiek. Piszę oczywiście o kursie na prawo jazdy. Warto przed rozpoczęciem kursu skontaktować się ze specjalistami psychoterapii.