Menu strony
Filmy
Piłka nożna, piłkarz

Opanowanie sztuczek piłkarskich

Jeśli ktoś pragnie poznać triki piłkarskie musi regularnie ćwiczyć i z cierpliwością wyczekiwać efektów. Na początek powinno wykonywać się proste układy i stopniowo przechodzić do coraz bardziej skomplikowanych. Pierwsze ćwiczenia to podrzucanie piłki i łapanie jej na stopę. Taką czynność należy powtarzać kilkakrotnie. Każde ćwiczenie powinno wykonywać się na dwa sposoby. Pierwszy to odbijanie piłki złapanej w powietrzu, a drugi to łapanie piłki odbitej od ziemi. Istotne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo to jest gwarancją sukcesu.
wakacje w mieście

Wakacje w mieście

Na ten czas nasze pociechy oczekiwały od dawna. Można rzec, że odliczały dni do tego uroczystego momentu, kiedy odezwie się ostatni raz dzwonek i nareszcie rozpoczną się dni wolne od nauki. Przez okrągły rok nasze dzieciaki pieczołowicie wypełniały swoje obowiązki. Odrabiały prace domowe, zdobywały dobre oceny i starały się nie chuliganić. Również w gospodarstwie domowym próbowały pomagać. Dlatego obecnie należy się im za tę wytrwałą pracę nagroda. Co jednak zrobić, jeżeli nie stać nas na wakacyjny pobyt w jakiejś atrakcyjnej miejscowości?

Film - gatunek wojenny - 3d

Filmy na dobre są aktualnie zadomowione w naszej rzeczywistości. Są jedną z istotniejszych rozrywek, której oddaje się dużo osób, mimo to ich decyzja co do nich nastręcza określonych trudności. Niełatwo przecież decydować się albo lepiej obejrzeć film wojenny 3d bądź także jakąś odmienną, być może, równie dobrą a, także atrakcyjną produkcje. W jaki sposób więc podejmować decyzje w tej sprawie, które filmy 3D opłaci się aktualnie najmocniej wybrać?
kasety VHS

Propozycje filmów

Film to idealna sprawa na prezent dla kogoś bliskiego, ale także świetna opcja na dłuższy odpoczynek. Dobrze przy tym, żeby film, który się wybierze naprawdę wciągał, nie był zanadto banalny. O dużej ilości sprawach związanych z jakością filmu rozstrzyga sam nośnik. Czy wybrać raczej, filmy dvd bądź też kasety każdy musi zadecydować samemu. Sporo uzależnione jest tu bowiem od gustu oraz od posiadanego sprzętu.

Recenzje filmów ratują przed szmirami

Oglądanie filmów to z pewnością jedna z najczęstszych form spędzania wolnego czasu. Osobnik wycieńczony, zmęczony po pracy albo innych codziennych zajęciach, czuje potrzebę oderwania się od rzeczywistości i uciec właśnie w świat wymyślony przez reżysera. Widz wybiera sobie różne formy oglądania, na przykład wyjście do kina na nowy film, ukrycie się w domowym zaciszu przed komputerem lub projekcja w liczniejszym gronie przed domowym kinem z dużym TV. Cel i tak zawsze jest ten sam - czas relaksu.
selfie

Obowiązkowy sprzęt dla wszystkich miłośników fotografii i amatorskiego wideo

Każdy, kto choć jednokrotnie chciał zrobić sobie selfie, wie, jak zaskakująco krótka wydaje się ludzka ręka. Twórcy urządzeń fotograficznych jednak już wiedzą jak pomóc wszystkim pasjonatom tego rodzaju zdjęć.

Najlepsze konsole do gier

Dzisiaj popularne są gry na PS3, gry na xbox 360 lub – mniej znane – gry na 3DS. Konsole oraz sprzęty przenośnie wyparły już standardowe gry planszowe. Od dawna trwa wymiana zdań na temat, która konsola jest niezawodna. Konsole do gier wideo firmy Sony, a więc Playstation 3 oraz firmy Microsoft, a więc Xbox 360 oferują tzw. exclusivy, czyli gry wydawane wyłącznie na jedną z platform. Konsole mają opcję dołączania dodatków|akcesoriów, jakim jest Kinect dla Xboxa lub Move do playstation.

Filmy dostępne na 3D

Wiele osób w dwudziestym pierwszym wieku może zastanawiać się, które atrakcje najlepiej przygotować na wieczorny czas spędzony z przyjaciółmi bądź rodzinną imprezę. Wspólny wypad do kina bądź oglądanie filmu w domu jest jedną z najpopularniejszych oraz przeważnie zapewnianych rozrywek.
Komedie

Dobre komedie i horrory

Człowiek nie w każdym przypadku wie co chce konkretnego dnia obejrzeć w telewizji czy również na swoim komputerze. Ilość dostępnych filmów jest bowiem tak bardzo znaczna, że czasem bardzo utrudnia ona wybór właściwych pozycji filmowych hitów. Horror dvd lub też jakaś normalniejsza produkcja? Rzecz jasna kwestia jest zależna w wielkiej mierze od gustów osób, jak też od ich kompetencji w sprawach kina.