Menu strony
Przedsiębiorca
hala do wynajęcia

Rozbudowujesz swoją firmę? Sprawdź, jak na tym nie stracić!

Rozwijanie własnej firmy bez wątpienia jest jednym z głównych warunków, jakie musi spełnić właściwie każdy przedsiębiorca. Jeśli firma się nie rozwija, z czasem utraci część klientów, a to niewątpliwie bardzo przekłada się na dochody.
Program lojalnościowy

Czy faktycznie programy lojalnościowe są bardzo warte uwagi?

Klient jest najistotniejszy - zwłaszcza stały klient! Jeżeli któryś biznesmen sądzi inaczej, powinien bez zwlekania odmienić swoją mentalność, bo Polacy są coraz mądrzejsi, a więc wyczują, że przykładowo stacja paliw, restauracja albo zakład fryzjerski zasadniczo nie potrafią zadbać o klienta. Jeśli na naszym rynku prowadzi działalność bardzo wiele firm, konkurencja jest niesamowita, nieusatysfakcjonowany klient odejdzie do konkurencji. Tak naprawdę nie należy być jakimś geniuszem, aby móc dojść do tego typy wniosków.
Samochód ciężarowy

Powodzenie w biznesie zapewnią nie tylko uczciwie zarobione banknoty, ale także wyssana z mlekiem matki kreatywność właściciela firmy

Otwarcie, a potem prowadzenie magazynu z artykułami wykorzystywanymi w budownictwie, bywa związane z także ze zorganizowaniem wszelkiego rodzaju sprzętu. Mamy w tym miejscu na myśli nade wszystko maszyny potrzebne do załadunku oraz rozładunku, czyli na przykład podnośniki. Zakup tych sprzętów nie w każdym przypadku wchodzi w rachubę. Handlowiec, który dopiero rozkręca swój biznes nie ma jeszcze tylu środków pieniężnych, aby nabyć wszelakie narzędzia dla magazynierów.
Dokumenty firmowe

Uruchomienie działalności biznesowej wymaga poznania przepisów, niezbędne wiadomości znajdziesz także w internecie

Każdy człowiek, który zdecyduje się otworzyć własną działalność, wie, jak wiele informacji należy poznać, by czynić to zgodnie z ustalonymi przepisami. Warto dowiedzieć się, jakie ma się prawa, z jakich ulg ma się szansę korzystać, jak również jakie obowiązki spoczną na nas jako przedsiębiorcach.
firma transportowa

Popularność transportu drogowego

Najpowszechniejszą branżą transportu jest przewóz samochodowy. Transport samochodowy swoją sławę zawdzięcza przestrzennemu rozstawieniu dróg, cechującemu się największą z każdych sektorów zwartością i spójnością.W Polsce działa dużo jednostek, które zajmują się przewozem przeróżnego gatunku towarów zarówno na terenie kraju, jak i poza granicami. Firma transportowa ma szeroki wachlarz aut dostosowanych do transportu różnych produktów.
Gaz ziemny

Czy orientujesz się, jak zamienić dostawcę gazu? Wiele osób nie wie jak, ale istnieje tego typu możliwość. O czym w takiej sytuacji pamiętać?

Podobnie jak w przypadku energii elektrycznej, również przypadku nabycia gazu, każdy z konsumentów ma prawo dokonać wyboru sprzedawcy paliw gazowych. Zmiana sprzedawcy gazu polega przede wszystkim na zawarciu umowy z nowym, wybranym przez klienta – sprzedawcą, który działa na terenie dystrybutora. Później konieczne jest rozwiązanie dotychczasowej umowy ze sprzedawcą.