Menu strony
Wakacje
wakacje

Egzotyczne wycieczki – z biurem podróży a może na własną rękę?

Egzotyczne wyprawy są idealnym sposobem na spędzenie wakacji. Dostarczają trwałych wrażeń i w ogóle nie muszą być tak drogie, jak się powszechnie przyjmuje. Dobrze zaplanowany z wyprzedzeniem egzotyczny wypoczynek, może okazać się niewiele kosztowniejszy od spędzenia czasu urlopu w popularnie wybieranej destynacji. Bardziej odważni biorą się za planowanie wczasów na własną rękę. Omijają biura podróży, które liczą podwójnie za umiejętność oraz know-how, jak zorganizować ciekawy wypad. Wystarczy chociaż trochę znajomości rynku turystycznego i zasad, które obowiązują w danym rejonie, w który się wybieramy, aby móc na własną rękę zorganizować wypad.
legnica

Wbrew obiegowym stwierdzeniom, w lipcu albo sierpniu można pojechać nie nad Bałtyk, ale w góry

Kto z turystów w trakcie wakacyjnych dni wybiera się na Dolny Śląsk, ten powinien co najmniej miesiąc przed wyruszeniem w drogę zaplanować trasę podróży, nawet jeśli te zamiary będą ogólnikowe bądź spalą na panewce. Wspomniany obszar Polski obfituje w mnóstwo atrakcji, o czym świetnie wiedzą miłośnicy dawnych dziejów. To tutaj odszukamy wiekowe zamki, warownie bądź obiekty powstałe w czasie II wojny światowej.
spływy kajakowe

Gdzie wybrać się na spływy kajakowe? Czy kajaki są bezpieczną formą rozrywki?

Urlopy coraz bliżej. Dużo ludzi decyduje się na urlopy poza granice kraju. Istnieją jednakowoż tacy, którzy reflektują na wyjazdy w obszary kraju. Które rejony są najchętniej wybierane?

Wakacje w niesamowitych miejscach

Wakacje to bardzo ważny czas, który trzeba przeznaczyć na byczenie się, a także na nowe przeżycia. To pewne, że po roku intensywne pracy każdy myśli jedynie o wylegiwaniu na pięknej plaży, spożywając z satysfakcją zimnego drinka. Tak właśnie robi wielu Polaków, którzy co roku masowo udają się na wakacje do południowych państw, takich jak na przykład Tunezja. Można rzec, że są to wyjątkowo ograne cele wakacji, które poza tym nie zapewniają mnóstwa ciekawych doświadczeń.
Konie

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
hotel

Jakie cechy powinien mieć dobry hotel na wakacje, na co zwracać uwagę podczas jego wyboru?

Wiele osób woli sobie samodzielnie zorganizować wakacyjny wyjazd, niż wykupywać wycieczki w biurze podróży. Tak naprawdę w obecnych czasach, w erze telefonów komórkowych i internetu nie ma z tym żadnych problemów, nawet w odległym kraju. A jeżeli zajmie się tym wszystkim odpowiednio wcześniej, to też takie wakacje wyjdą sporo taniej, bo omija się pośrednictwo biura podróży.
Agroturystyka na Kaszubach

Wakacje dla Twojego dziecka

Wszyscy chcemy zapewnić naszym dzieciom ciekawe wakacje, o których marzą cały rok szkolny. W internecie można natknąć się na setki ofert obozów i kolonii, w tym od niedawna bardzo modne wyjazdy dzięki, którym dziecko może się nauczyć czegoś zajmującego lub doskonalić swoje umiejętności, jak np. obozy konne. Wymieniona forma spędzania wakacji dostarcza dziecku ruchu i zajęcia a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.
Absolwenci, studia

Świetne wczasy dla typowego studenta

Chociaż przyjęło się uważać, że żacy są biedną częścią społeczeństwa, to jednakże jakoś ciężko zgodzić się z tym. W końcu fakty są takie, że w szczególności ogarnięci studenci zarabiają relatywnie duże pieniądze. Korepetycje, stypendium, rozwożenie posiłków wieczorami oraz w trakcie weekendów - możliwości jest naprawdę sporo. A na dodatek studenci mają całkiem długie wakacje, w czasie których mogą sprzedawać zimne napoje na plaży w Mielnie czy nawet pojechać na jakiś czas do Anglii czy Norwegii.
Geny i styl życia

Gorące wakacje w trakcie gorącego lata

Dokąd wybiorą się rodacy w lato 2013? Można to prosto przewidzieć, gdyż w zasadzie każdego roku stawiają na te same kraje.
Wakacje

Zagwarantuj swojej rodzinie cudowne warunki na wakacje, wynajmując wygodne kwatery

Przyjście lata rozpoczyna sezon wakacyjny, w czasie którego sporo osób wyjeżdża na wymarzony urlop. Powodzeniem u naszych rodaków szczycą się zarówno miejscowości położone w górach, jak również nad morzem i w pozostałych pięknych rejonach kraju. Bez względu na to, który region wybierze się na cel swej podróży, warto zadbać o komfortowe kwatery dla siebie i rodziny.
1 2 3 4